Karakter Medya
Yeni Nesil Ajans

Karakter Medya bünyesinde bulunan bir çok iş dalı ile firmaların tercihi olmayı başarmaktadır. Yeni nesil ajans hizmeti veren karakter medya ile çalışmaya hemen başlayın.

Karakter Medya İle Tanışın!

Karakter Medya içerisinde bulunan bir çok hizmet ile müşterilerine elinden gelen en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Bünyemizde bulunan E-ticaret, Sosyal Medya, Dijital Reklamcılık, Video Prodüksiyon ve Fotoğraf çekimi gibi bir çok alanda sizlere yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Görüşme

Firmanıza en iyi hizmeti verebilmek için öncelikle hedefleriniz ve yapmak istedikleriniz hakkında detaylı bir görüşme gerçekleştirmekteyiz.

Planlama

Analizlerimiz sonucunda projemizin en iyi şekilde verim vermesi adına detaylı bir planlama yaparak size yapılacak işler hakkında bilgi veririz.

Analiz

Görüşme sonrasında yapmak istedikleriniz ve hedeflerinizi detaylı bir şekilde analiz ederek size en iyi şekilde sunmaktayız.

Uygulama

Belirlediğimiz planlama dahilinde sizi hedeflerinize ulaştırmak için çalışmaya başlarız. Çalışmalarımızı sizlere raporlarayak gidişat hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Franchising / Bayilik Başvuru Süreci

01

Formu Doldurun, Evrakları Gönderin

Başvurunuzun sağlıklı bir şekilde değerlendirilmesi için formu doğru bilgilerle doldurun. Ardından istenilen belgeleri gönderin.

02

Başvurunun İncelenmesi

Yaptığınız başvuruyu ilgili departmanlarımız detaylı bir şekilde incelemekte.

03

Bayiliğin Kabulu

Uygun görülmesi durumunda görüşmeye çağırıyoruz ve son detayları konuşarak başvurunuzu kabul ediyoruz.

Features

Hizmet Alanlarımız

Karakter Medya Olarak Bir Çok Alanda E-Ticaret ve Danışmanlık Hizmeti Vermekteyiz.

Karakter Medya

Dijital Dünyada Hareket Geç

Karakter Medya ile çalışmaya başla ve hedeflerine ulaş. Karakter Medya bünyesine katılarak sizde hayal ettiklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Markanızı Beraber Büyütelim

Karakter Medya olarak vermiş olduğumuz hizmetlerle birlikte marka bilinirliğinizi en iyi şekilde arttırıyoruz.

Daha Çok Müşteriye Ulaşın

Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarla birlikte sizlerin çok fazla müşteriye ulaşmasını ve daha çok kazanç elde etmesini sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Karakter Medya Nedir?

Karakter Medya firmalara E-Ticaret, sosyal medya yönetimi, dijital reklamcılık, video prodüksiyon, fotoğraf çekimi ve ürün tedarik hizmeti gibi bir çok alanda hizmet veren yeni nesil dijital bir ajanstır.

Hangi Alanlarda Hizmet Veriyorsunuz?

E-Ticaret, sosyal medya yönetimi, dijital reklamcılık, video prodüksiyon, fotoğraf çekimi ve ürün tedarik sistemi gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Karakter Medya markanızın bilinirliğini arttırma ve daha çok müşteriye ulaşmanız adına tüm hizmetleri elinden geldiğince en iyi şekilde vermektedir.

Tüm Dijital İşlerimizi Yönetebilirmisiniz?

Karakter Medya olarak A dan Z'ye tüm dijital işlernizi yürüt

Hangi Evrakları Göndermem Gerekiyor?

Sitemizde bulunan başvuru formunu doldurduktan sonra aşağıda bulunan evrakları info@karaktermedya.com mail adresimize göndermeniz gerekmektedir.

*Vergi levhası
*Faaliyet Belgesi
*Çalışma Ruhsatı

Hayallerinizi Gerçeğe
Dönüştürüyoruz !

Her Zaman Yanınızdayız

Karakter Medya olarak vermiş olduğumuz hizmetlerle her daim yanınızda olmaktan ve sizlere en iyi faydayı sağlamaktan gurur duymaktayız.

Sektörünüzde En İyiler Arasında Olun

Yaptığınız işde en iyiler arasında yer almak için bizimle hemen iletişime geçin. Bünyemizde bulunan tüm hizmetlerden en iyi şekilde faydalanın.

Daha Çok Kazanın

Çalışmaya başladığımızda hızlı bir şekilde sizleri daha fazla müşteriye ulaştırarak kazancınızın artmasına destek oluyoruz.